Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hdd 3,5" 1TB + hdd 3,5" 320GB itno evtino

500 МКД

Се продава од: Oglasuvac01 21 авг. 14:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
HDD DISKOVI :
Segate Hdd 3,5" 1TB sata 1300 den
Western Data hdd 3,5" 320GB sata 900 den
Segate hdd 3,5" 160GB sata 500 den
RAM MEMORII :
Ramaxel 1x2GB pc3 -1280 300 den
Patriot 2x2GB pc3-10600 500 den
Am1 2x1GB pc3200. 300 den
Site proizvodi se ispravni I malku koristeni.
Za se komplet extra cena. Kontakt po poraka na 078248760
Oglasuvac01
078248760
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации