Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Napojuvanje Gembrid 330w/RAM 1Gb DDR2

350 МКД

Се продава од: Klema 29 ноем. 22:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Gembrid Hапојувањето е како ново не е отватано не тропа повеќе е стоено одколку коростено - 350

RAM меморија 1gb 667 DDR2 350den
Leaflet
Кон почеток