Македонски | Shqip | English |

POS PRINTER COSTOM USB I SERIAL EKSTRA CENA

Се продава од: BB 06 јун. 12:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 320 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 000 МКД

Локација: Гази Баба, Скопjе
Prodavam POS printer termalen so usb i rs2323 konekcija. Prodavam i hartii za nego. Ekstra kvalitetno i raboti perfektno.
Нема посетени огласи
Кон почеток