Македонски | Shqip | English |

RAM DDR2 2GB SODIMM DR2 DDR3 4Gb LAN switch

Се продава од: BB 06 јун. 12:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Гази Баба, Скопjе
Prodavam RAM MEMOPRIJA ZA PC I LAPTOP DDR2 i DDR3, cena mnogu povolna,
Prodavam i LAN switch-evi 4,5,8, port, PoE ...
Prodavam i Access Point routercinja.

Ceni mnogu eftini.
Нема посетени огласи
Кон почеток