Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

TERMALNI PRINTERI ZA KAFICI RESTORANI KLADILNICI

4 500 МКД

Се продава од: Dejan 01 авг. 10:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
printerite se malce koristeni gi davam po povolna cena gi fakja site tipovi na hartija 80,82,5 i 112mm

https://www.barcodesinc.com/citizen/ct-s4000.htm
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации