Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Monitor 28" EL2870UE BenQ LED 3840x2160 4K UHD 2xHDMI

10 000 МКД

Се продава од: Igor 19 јан. 09:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Prodavam Monitor Monitor 28" EL2870UE BenQ LED 3840x2160 4K UHD, 1ms, 2xHDMI,DP, Speakers..... pred 1 godina e kupen i najdobro socuvan kako nov e...ima garancija uste 2 godini....
Кон почеток