Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Antminer L3+ 504 MH/s Bitmain

2 600 ЕУР

Се продава од: Rinor 15 фев. 12:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Prodavam Antminer L3+ 504 MH/s , vo kutija ne e koristen so napajanja od Bitmain (APW3++).
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации