Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Bitmain Antminer B3 Antminer A3 Antminer E3

1 000 ЕУР

3 500 ЕУР

Се продава од: Bobi Вчера 13:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Prodavam Antmineri

Antminer S9 (14Th) - 1500 ЕУР
Antminer B3 (1Kh) - 1000 ЕУР
Antminer E3 (180Mh) - 2500 ЕУР

Komplet so APW3 ++ PSU
, vednas dostapeni. Moze plakanje i so kriptovaluti.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации