Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DDR4 4GB SO-DIMM za laptop

2 000 МКД

Се продава од: Влатко 17 ноем. 20:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Меморијата е неупотребувана (Извршена е надградба на купената конфигурација)
Влатко
0765277737
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации