Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Graficki Mining Rigovi Napojuvanje

10 МКД

Се продава од: Martin 06 апр. 17:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Prodavam aluminiumski ramki za mining rigovi, kako i graficki karti, napojuvanje i ostanati komponenti za mining na kriptovaluti.
Sostavuvam celi rigovi, optimizacija na istite so cel za podobri performansi, cena po dogovor.
Kontakt samo preku viber: 070388361

Sapphire VGA Radeon RX 570 Nitro + 8GB
ATI Radeon XFX RX 580 8GB
Gigabyte Rx 580 8GB

Corsair PSU CXM Series 750 W 80+ Bronze
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации