Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kingston RAM memorija 2x4GB

2 300 МКД

4 500 МКД

Се продава од: Ѓоко 01 јун. 11:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Kingston HyperX Genesis, DDR3,RAM memorija 2x4GB 1600MHz, 1.5V-1.65V, model KHX1600C9D3_4G,
CL 9-9-9-27 - 11-11-11 .
malku koristena.
Kontakt isklucivo po telefon 077 632906.
Gjoko
Ѓоко
077 632906
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации