Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Logitech G403 Gaming Mouse (маус)

1 850 МКД

2 300 МКД

Се продава од: Даниел 06 септ. 20:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Маусот е во одлчина состојба и нема никаква мана. Користен е 1 година и сеуште има гаранција во анхоч.
Даниел
078 750 780
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации