Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Microprocesor Intel I5-4570 3.2 GHz 6MB cache

8 500 МКД

Се продава од: Ѓоко 19 мај 11:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Microprocessor Intel Core I5-4570, 3.2 GHz, 6MB cache,
Haswell, 4 cores, 22nm, Max Turbo Frequency 3.6GHz, socket 1150. koristen.

kontakt isklucivo po telefon 077 632906
Ѓоко
077 632906
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации