Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Продавам процесор i7-4790 матична Z87 i 12GB DDR3

16 000 МКД

Се продава од: Alek Pasanku 04 окт. 20:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Процесор:
i7-3790 3.6GHz up to 4.00GHz
4 Cores
8 threads

Матична:
Z87-G41 PC Mate

Ram:
2x8GB DDR3 1600MHz
Alek Pasanku
078 361 874
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации