Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sapphire RADEON HD 7850- 2 GB

4 000 МКД

Се продава од: Ivan 18 апр. 17:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Користена работи нормално
Ivan
Кон почеток