Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Xerox docucolor 250

1 200 ЕУР

Се продава од: Milan Вчера 12:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se proda Xerox dc 250 vo super sostojba, so dramovi i RIP od Xerox 700 so sto vadi dosta soliden print. Ima dopolnitelna nadvoresna kaseta za hartija i finisher za dorabotka. Cenata e so vklucen 18% DDV
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации