Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Monitor PHILIPS 243V

6 000 МКД

Се продава од: Pavel Zimbakov Денес 15:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Prodavam monitor PHILIPS 243V 23" 60Hz kako nov, kupen pred 8 meseci koristen minimalno.
Pavel Zimbakov
071903780
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации