Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Monitor Samsung

2 000 МКД

Се продава од: Stefan 17 апр. 16:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Monitor so komplet dva kabli za priklucok I za vo kukiste Marka SAMSUNG Dynamic Contrast
Leaflet
Кон почеток