Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Rig

3 000 ЕУР

Се продава од: Martin Jachev 15 септ. 12:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se prodava rig

Graficki x6: Asus 580rx
Maticna Biostar 22 nm cpu lga 1150
Napojuvanje x3 Chieftec 550w
Ram Team group inc 4GB DDR3

Koristen e 6 meseci za kipanje na etherium
Martin Jachev
0038972251964
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации