Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TP-LINK

0 МКД

Се продава од: Svetlana 21 авг. 16:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
2 wireless USB adapteri.
Koristeni.
Edniot e 54 Mbps, drugiot 150Mbps.Cena po dogovor.
Svetlana
070255601
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации