Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Android Smart TV Box LDK IV-519 Quad Core

1 700 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: EMI MEDIA 15 мај 19:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Продавам малку користен ( купен од Анхоч 3000 денари )
Android Smart TV Box LDK IV-519 Quad Core RK3229 1.5GHz/2GB/16GB/2K*4K/WiFi/BT/Remote Control/A5.1.1

CPU: ARM Cortex A7 Rockchip RK3229 1.5GHz Quad Core
GPU: Mali-400MP, OpenGL ES 2.0
2GB DDR3 RAM
Built-in memory 16GB
Support MicroSD(TF): Up to 32GB
4K / Full HD Movie Player
2K*4K @60Hz
H.265 HEVC Hardware Video Decoding Support
Google Android 5.1.1 Lollipop OS
Wi-Fi: 802.11 b/g/n
Bluetooth 4.0
HDMI 2.0
Remote Control
Supports 2.4G wireless mouse/keyboard
Google Play Store

Input /Output:
* USB Port x 2 (USB Host)
* Micro USB (OTG port)
* Ethernet Port x 1
* Mini HDMI Port x 1
* DC In (5V 2A) x 1
* AV Out x 1 (3.5mm Headphone Jack)
* SPDIF

Accessories:
* 5V/2A adapter
* HDMI cable
* AV Cable
* Remote controller
EMI MEDIA
Delovi za kompjuteri i dodatoci ,galanterija i oprema
Посетете ја нашата продавница
NARODEN FRONT 23 /5-2 Прикажи на мапата
+38970219309
EMI MEDIA

EMI MEDIA

126 Огласи во продавницата
HDD EXTERNAL DRIVE 500GB 1TB 2TB 1 600 MKD
Microphone Shure 58 i 58A beta wireless 69 EUR
Mikser za testo 599 EUR
Zastitni maski za lice vizir 99 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации