Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dell monitori profesionalni Ultrasharp serii

2 900 МКД

4 400 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ДДКом ДООЕЛ 19 септ. 13:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДДКом ДООЕЛ

ДДКом ДООЕЛ

18 Огласи во продавницата

Licencirani kompjuteri  22" Monitor 11 800 МКД
Novi kolicini monitori 1 godina garancija 2 700 МКД
Refurbished HP 8200 konfiguracii za gaming ofice 11 500 МКД
Iznajmuvanje na kompjuteri Computer rental servic 1 000 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Нови количини користени монитори DELL - Професионални UltraSharp серии

12 месеци гаранција, 7 дена гаранција за враќање пари

DELL Professional P2412H 24" 1920x1080 Full HD - 7,900 денари (Цена со ПОПУСТ)

DELL P190S 19" 1280x1024 - за САМО 2900 денари

DELL U2412M 24" UltraSharp Series 1920x1200 WUXGA - 8900 денари (Цена со ПОПУСТ)

DELL Pro P2210f 22" А Class 1680x1050 WSXGA+ - За САМО 4500 денари

Комплетна понуда на следниот линк
https://ddstore.mk/search/category/Used%2BMonitor/cid/718#/category/Used%2BMonitor/cid/718/resultsperpage/48/pricelistid/0/sortby/relevance/ps_available/0/promotionType//warrantyProductsRange//pf/0/pt/0/ajax_sender/brand_1924

А-класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење.

Јавете се или нарачајте онлајн, вшиме испорака низ цела Македонија
ДДКом ДООЕЛ
Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија.
Посетете ја нашата продавница
ul. Franjo Kluz 2 vlez 1, stan 4 Прикажи на мапата
02 3100700
http://ddstore.mk

Dell Monitori

ДДКом ДООЕЛ
023100700, 075365277
Leaflet
ДДКом ДООЕЛ

ДДКом ДООЕЛ

18 Огласи во продавницата
Hard Disk 500 МКД
Refurbished brend kompjuteri so licenciran Windows 4 200 МКД
Profesionalni HP LED Monitori 23 inch 1 god gar 6 500 МКД
Profesionalni biznis laptopi so Windows10 13 500 МКД
Кон почеток