Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ice cube machine ledomat makina ice

249 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: EMI MEDIA 22 септ. 09:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
EMI MEDIA

EMI MEDIA

134 Огласи во продавницата

Double bed krevat dopio dvoen krevet 199 ЕУР
Koristeni used router tp-link d-link tenda linksys 300 МКД
GAMING MOUSE X7 199 МКД
Masina za sadovi casi omeknuvac dishwasher 1 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
МАШИНИ ЗА ПРАВЕЊЕ ЛЕД ,ЛЕДОМАТИ 5 ( ПЕТ ) МОДЕЛИ КАКО НА СЛИКАТА

MAKINAT E ZBATIMIT TCE ICEVE, Modele LEDOMATI 5 (PET) SI N THE SIGURT

Kitchen 12 kg/ day - 249 euro
Kichen 15 kg / day - 359 euro
ice cube machine - 769 euro
BULLET ICE CUBE MAKER 26kg/50kg 1hour- 739 euro /859 euro
FLAKE ICE CUBE MAKER - 2.299 euro
EMI MEDIA
Delovi za kompjuteri i dodatoci ,galanterija i oprema
Посетете ја нашата продавница
NARODEN FRONT 23 /5-2 Прикажи на мапата
+38970219309
EMI MEDIA
+38970219309
EMI MEDIA

EMI MEDIA

134 Огласи во продавницата
REKLAMNO NADVORESNO PANO FLUORESCENT 90 ЕУР
Kancelariski posetitelski stolici 999 МКД
JVC VHS cassette to DVD disc recorder 15 900 МКД
Polovni profesionalni  stalazi 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации