Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

INTENSO 5T HDD NOVI

6 500 МКД

Се продава од: ... 14 септ. 23:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se prodavaat novi Intenso hdd 5T, so garancija 1 godina.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации