Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Monitor Philiphs 22"

3 000 МКД

Се продава од: Delovi 05 септ. 12:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Monitorot e koristen nekolku Meseci
LCD monitor with SmartControl Lite V Line 22 (Viewable 21.5" / 54.6 cm)
Picture/Display
• LCD panel type: TFT-LCD
• Backlight type: W-LED system
• Panel Size: 21.5 inch / 54.6 cm
• Effective viewing area: 476.64 (H) x 268.11 (V)
• Aspect ratio: 16:9
• Optimum resolution: 1920 x 1080 @ 60 Hz
• Response time (typical): 5 ms
• Brightness: 200 cd/m²
• SmartContrast: 10,000,000:1
• Contrast ratio (typical): 600:1
• Pixel pitch: 0.248x 0.248 mm
• Viewing angle: 90º (H) / 65º (V), @ C/R > 10
• Display colors: 16.7 M
• Scanning Frequency: 30 -83 kHz (H) / 56 -76 Hz (V)
• sRGB
Connectivity
• Signal Input: , VGA (Analog )
• Sync Input: Separate Sync, Sync on Green
Convenience
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации