Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Profesionalni biznis serii na monitori

3 200 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ДДКом ДООЕЛ 18 септ. 12:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДДКом ДООЕЛ

ДДКом ДООЕЛ

21 Огласи во продавницата

Koristeni serveri i rabotni stanici 17 200 МКД
Paket monitor i PC so podarok i besplatna dostava 9 400 МКД
Refurbished brend kompjuteri licenciran Windows 10 4 900 МКД
DDStore najgolem dostavuvac na IT oprema vo Makedonija 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Нови количини користени монитори професионални бизнис серии со една година гаранција!

Комплетна понуда на следниот линк:
https://ddstore.mk/refurbished-pc/refurbished-monitor.html

А-класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење.

Компјутерите се увезени од ЕУ и се High-End модели од најпознатите светски брендови HP, Dell, Fujitsu, Lenovo и се најчесто се предходно малку користени во одлични услови, најчсто во банки и во јавни институции.

Јавете се, или нарачајте онлјан на http://ddstore.mk. Вршиме испорака низ цела Македонија.

DDKom DOOEL
ul. Franjo Kluz 2/1-4 1000 Skopje, Republic of Macedonia
tel: +389(0)2 3100700
e-mail: info@ddcom.mk
skype: ddcom.mk
http://ddcom.mk
http://ddstore.mk
http://ddhost.mk

Follow us for special promotions
http://www.facebook.com/DDHost
http://www.facebook.com/DDCom.com.mk
http://www.twitter.com/dd_com
http://www.linkedin.com/company/ddcom
ДДКом ДООЕЛ
Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија.
Посетете ја нашата продавница
ul. Franjo Kluz 2 vlez 1, stan 4 Прикажи на мапата
02 3100700
http://ddstore.mk

Корисните монитори комплетна понуда

ДДКом ДООЕЛ
3100700
Leaflet
ДДКом ДООЕЛ

ДДКом ДООЕЛ

21 Огласи во продавницата
Komplet desktop kompjuter 9 400 МКД
Gejmaj na brend masina so nova GT1030NEW graficka 11 500 МКД
Licencirani brend kompjuteri PREMIUM 2g garancija 4 900 МКД
Refurbished brend kompjuteri so licenciran Windows 4 200 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации