Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Profesionalni HP LED Monitori 23 inch 1 god gar

6 500 МКД

7 900 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ДДКом ДООЕЛ 22 септ. 16:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДДКом ДООЕЛ

ДДКом ДООЕЛ

18 Огласи во продавницата

Licencirani kompjuteri  22" Monitor 11 800 МКД
Koristeni serveri i rabotni stanici Novi kolicini 17 200 МКД
Dell monitori profesionalni Ultrasharp serii 2 900 МКД
Brend kompjuteri Office & Home so licenciran Win10 4 900 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Користени монитори : HP Professional LA2306x 23" LED Monitor - 6500 den

А класа, тестирани во 100 % исправна состојба
- професинална серија во оргинално пакување со вклучен DVI и Power кабел

А класа, тестирани во 100 % исправна состојба
12 месеци гаранција, 7 дена гаранција за враќање пари

При купување пакет монитор со компјутер, дополнителен 5% на пакетот.

Детални спецификации:
http://h20564.www2.hp.com/hpsc/doc/public/display?docId=emr_na-c02628853

DDKom DOOEL
ul. Franjo Kluz 2/1-4 1000 Skopje, Republic of Macedonia
tel: +389(0)2 3100700
e-mail: [email protected]
skype: ddcom.mk
http://ddcom.mk
http://ddstore.mk
http://ddhost.mk

Follow us for special promotions
http://www.facebook.com/DDHost
http://www.facebook.com/DDCom.com.mk
http://www.twitter.com/dd_com
http://www.linkedin.com/company/ddcom
ДДКом ДООЕЛ
Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија.
Посетете ја нашата продавница
ul. Franjo Kluz 2 vlez 1, stan 4 Прикажи на мапата
02 3100700
http://ddstore.mk

HP Professional 23inch

ДДКом ДООЕЛ
02 3100700

Skype:
ddcom.mk
Leaflet
ДДКом ДООЕЛ

ДДКом ДООЕЛ

18 Огласи во продавницата
Profesionalni biznis laptopi so Windows10 13 500 МКД
DDStore - najgolem dostavuvac na IT oprema vo M 0 МКД
Refurbished brend kompjuteri so licenciran Windows 4 200 МКД
Brend kompjuteri Office & Home so licenciran Win10 4 900 МКД
Кон почеток