Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Refurbished profesionalni Biznis serii na monitori

2 700 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ДДКом ДООЕЛ 22 ноем. 11:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДДКом ДООЕЛ

ДДКом ДООЕЛ

20 Огласи во продавницата

Komplet desktop kompjuter 9 400 МКД
Licencirani kompjuteri  22" Monitor 11 800 МКД
Hard Disk 500 МКД
Koristeni serveri i rabotni stanici Novi kolicini 17 200 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Нови количини користени монитори професионални бизнис серии со една година гаранција!

Комплетна понуда на следниот линк:
https://ddstore.mk/catalog/category/view/s/refurbished-monitor/id/6546/

А-класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење.

Компјутерите се увезени од ЕУ и се High-End модели од најпознатите светски брендови HP, Dell, Fujitsu, Lenovo и се најчесто се предходно малку користени во одлични услови, најчсто во банки и во јавни институции.

Јавете се, или нарачајте онлјан на http://ddstore.mk. Вршиме испорака низ цела Македонија.

DDKom DOOEL
ul. Franjo Kluz 2/1-4 1000 Skopje, Republic of Macedonia
tel: +389(0)2 3100700
e-mail: [email protected]
skype: ddcom.mk
http://ddcom.mk
http://ddstore.mk
http://ddhost.mk

Follow us for special promotions
http://www.facebook.com/DDHost
http://www.facebook.com/DDCom.com.mk
http://www.twitter.com/dd_com
http://www.linkedin.com/company/ddcom
ДДКом ДООЕЛ
Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија.
Посетете ја нашата продавница
ul. Franjo Kluz 2 vlez 1, stan 4 Прикажи на мапата
02 3100700
http://ddstore.mk

Корисните монитори комплетна понуда

ДДКом ДООЕЛ
3100700
Leaflet
ДДКом ДООЕЛ

ДДКом ДООЕЛ

20 Огласи во продавницата
Refurbished brend kompjuteri so licenciran Windows 4 200 МКД
Koristeni serveri i rabotni stanici Novi kolicini 17 200 МКД
Dell monitori profesionalni Ultrasharp serii 2 900 МКД
Iznajmuvanje na kompjuteri Computer rental servic 1 000 МКД
Кон почеток