Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PSU 750W Deepcool DQ750ST 80Plus Gold Black

4 500 МКД

Се продава од: Xhevat 18 фев. 05:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
PSU 750W Deepcool DQ750ST 80Plus Gold Black

1 god e koristen super sostojba e uste ima garancia 1 god.

za po veke info : 071-610-655

CPU Pentium G4400 Dual Core 3.3GHz LGA 1151 3MB BOX - 30euro
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации