Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Intel® Xeon Phi™ Coprocessor 31S1P

800 ЕУР

Се продава од: cimo 23 мај 13:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Xeon Phi™ Coprocessor 31S1P (8GB, 1.100 GHz, 57 core)

https://ark.intel.com/products/79539/Intel-Xeon-Phi-Coprocessor-31S1P-8GB-1_100-GHz-57-core
Leaflet
Кон почеток