Објавени: мај 04 2022 09:11

Se prodavat serveri so super performanci (BEZ HDD)

ЕУР

Објавени: мај 04 09:11
Прегледи: 71
4 pcs imat 6-core procesori:
- 1 x Intel Xeon processor E5-2620v2, 6C, 2.1 GHz, 1600MHz, 15 MB L3 cache, 80W;

11 pcs imat 8-core procesori:
- 1 x Intel Xeon processor E5-2640v2, 8C, 2.0 GHz, 1600MHz, 20 MB L3 cache, 95W;

Drugi detali:
- 24 GB RAM RDIMM 1.5V, 1600 MHz, ECC;
- 4x mrezni prikljucek 1GB (RJ45); Ethernet; mrezni upravuvac so 10/100/1000Mbit so RJ45 kontektori; tip 'full duplex server network interface, autosense;
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
71
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации