Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Maticna GA-M68M-S2P 95w am2+/am3, RAM DDR2 2x2gb ✅

1 800 МКД

Се продава од: Dp 30 дек. 08:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Cena na maticnata 1200den
Ram 600den dvete plocki
Leaflet
Кон почеток