Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kopir skener Samsung

0 МКД

Се продава од: катица 18 фев. 14:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
копир,факс и скенер Samsung SCX-4521F-4000 ден... фискална каса северец 3000 денари................... приколка брако Т-600 11000 денари метална каса ЕМО Охрид со шифрирана брава со димензии 50x50x50 6000 ден.
катица
075328054
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации