Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Radio stanici VHF 300 VHF 350 VHF 900 VHF 040

0 ЕУР

Се продава од: Nikola 15 фев. 16:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Се продаваат Радио станици VHF 300, VHF 350, VHF 900, VHF 040 и комплет антени за такси компанија и фиксни телефони
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации