Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Huawei band 4 + Samsung Galaxy buds

1 900 МКД

Се продава од: Elena 30 апр. 22:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кочани
Novi neotpakuvani huawei fitnes narakvica + huawei slushalki = 1900 den. /// Samsung galaxy buds slushalki = 3900 den
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации