Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Maski za iPhone X iPhone 8 и 7 Galaxy S8 и S7

399 ЕУР

Се продава од: Robert Stamenkov Вчера 19:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кочани
Продавам нови маски за iPhone X, iPhone 8 и 7, Galaxy S8 и S7, Wireless полначи, Bluetooth звучници и PopSockets. Количината од секој продукт изнесува:

- iPhone X: 29 маски
- iPhone 8: 29 маски
- iPhone 7: 28 маски
- Galaxy S8: 17 маски
- Galaxy S7: 17 маски
- Wireless полначи: 18 (9 црни, 9 бели)
- Bluetooth звучници: 5
- PopSockets: 10

Целата роба изнесува €399, но постои можност за договор.

Контакт Viber и WhatsApp: +39 327 207 4522
Robert Stamenkov
+393272074522
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации