Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung gear iconx slushalki + Huawei band 4

3 800 МКД

Се продава од: Bobi 31 мај 19:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кочани
Se prodavaat Samsung gear iconx slushalki, odlicni, kako novi ( koristeni samo ednash) - 3800 den. Se prodava i nov neotpakuvan Huawei band 4 fitness tracker/casovnik - 1600 den.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации