Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung gear iconx slushalki

3 800 МКД

Се продава од: Bobi 01 јун. 06:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кочани
Slushalkite se odlicni, kako novi, koristeni samo ednash. - 3800 den. Se prodava i nov neotpakuvan Huawei band 4 fitness casovnik - 1500 den. Info na 070633000
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации