Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

WI-FI BEZICNO ZVONCE SO KAMERA I ALARM ONLINE

2 200 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER 14 окт. 08:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
POILKI ZA RAZNI PTICI KOKOSKI PREPELICI PAPAGALI 120 МКД
PLASTICNA RAMKA SO AVTOMATSKO VRTENJE ZA INKUBATOR 2 200 МКД
GPS TRAKER ZA KUCE LOVEN ZAGAR I DOMASNO KUCE MACE 2 000 МКД
ZIFY BLACK SONIK BLUETOOTH SO EKSTRA BAS SUPER MOK 1 200 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кочани
- VODOOTPORNO WI-FI BEZICNO ZVONCE SO KAMERA ZA DNEVNO I IR-NOKNO SNIMANJE NA VIDEO ZAPIS, DETEKCIJA ILI ZVONENJE NA POZELEN ILI NEPOZENEL GOST SO IZVESTUVANJE NA VASIOT MOBILEN TELEFON, DVONASOCEN RAZGOVOR I DR. SPECIFIKACII ZA UREDOT: Резолуција: 1280 * 720
Поле на агол: 166 °
IR LED: 6 * 850мм
Wi-Fi: IEEE 802 11 b / g / n
Аудио: Двонасочен разговор со откажување на бучава
Снимање: Снимање на СД-картичка на уредот (20 секунди)
Складирање: 8G / 16G / 32G (не е вклучено)
Батерија: Батерии за спецификација на влез AC / 18650 (потребни се три батерии вкупно 6800mAh, редовно работат 6 месеци.) (Не е вклучено)
Следење: Копче за уред, Откривање на движење, Далечински приказ во живо
Функција за известување: Притисни известувања во рок од 1 секунда
Будење на уредот: Во рок од 600 ms
Потрошувачка на енергија: Потрошувачка на електрична енергија во мирување 200A, работи 170mA
Вклучен пакет: 1 - смарт уред за надворешна врата со поддршка WiFi
Откривање на движење. Алармен систем на упад
Функција за поддршка на апликации, може да се примени за Андроид, iphone, ipad APP софтвери
Подржува видео и аудио разговор во реално време на посетител
Функција за поддршка на слика и видео запис
Поддршка за ноќно гледање и вградена технологија IR-CUT, достапна дење и ноќе
Непропустлива од дожд: може да се инсталира на отворено, и нема потреба да се грижите за тоа е бодоотпорна од дожд.

Пакет вклучува:
1 x WIFI смарт уред за пред врата
1 x прибор за прикацување
1 x Налепница
1 x Упатство за лесно користење. - PRAKJAME PREKU KARGO EKSPRES VO SEKOE VREME DO SITE GRADOVI NIZ CELA MAKEDONIJA . 077-735-790 070-607-455
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
- PRODAZBA NA RAZNI VIDOVI INKUBATORI ZA PILINJA I POSEBNO OPREMA ZA IZRABOTKA NA INKUBATORI - RAZNI MERNI DIGITALNI INSTRUMENTI - RAZNI EKOLOSKI UREDI ZA ZASTITA OD INSEKTI I PODZEMNI GRIZACI ( KRT ,SLEPO KUCE, GLUVCI ,ZMII, PTICI, DIVI ZIVOTNI ) , AVTO KOZMETIKA I STAJLING NA VASETO VOZILO, I RAZNI DRUGI ARTIKLI KOJ MOZETE DA GI POGLEDNETE. VRSIME NARACKI SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA PREKU KARGO EKSPRES ILI BRZA PRATKA. 070607455 077735790-VIBER
Посетете ја нашата продавница
KOCANI Прикажи на мапата
070607455, 077735790

https://www.youtube.com/watch?v=WLJefHmTqVo

INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
070607455, 077735790


WhatsApp:
38977735790
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
TERMOMETAR PROZIREN ZA STAKLO NA AVTOMOBIL FRIZIDE 400 МКД
DIGITALEN KANTAR ZA MERENJE DO 40KG SO LCD DISPLEJ 400 МКД
TERMOSTAT-HIDROSTAT ZA VLAGA+TAJMER  ZA INKUBATOR 2 800 МКД
PARKING KAMERA SO MONITOR ZA ZADNO PARKIRANJE 2 200 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации