Македонски | Shqip | English |

Baterija za Samsung Galaxy Note 4

Се продава од: Ljupco 01 фев. 16:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

1 500 МКД   1 900 МКД

Локација: Аеродром, Скопjе
Prodavam baterija za Samsung Galaxy Note 4.
3220mAh. Nova, neupotrebuvana.
Нема посетени огласи
Кон почеток