Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Nov original Samsung fast charge polnac 15W type C

699 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: MOBILNI TELEFONI SKOPJE 15 јан. 14:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MOBILNI TELEFONI SKOPJE

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

113 Огласи во продавницата

Samsung Note 20 Ultra 5G Nov 12Gb ram 256Gb so Garancija 760 ЕУР
Samsung Galaxy A52S 5G black nov 24 meseci garancija 299 ЕУР
Samsung Galaxy S20 Ultra Black 12/128Gb so Garancija 509 ЕУР
Apple iPhone 12 product red 64gb nov so garancija 669 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Novi, nekoristeni Original Samsung Fast charge polnaci izvadeni od Samsung S10+
Polnacite doagjaat vo komplet so USB kabel type C ( reverzibilen) i rabotat na site telefoni koi sto imaat Fast charge opcija ,gi polnat mnogu brzo do 50% za 30 min ( vo zavisnost od modelot)
Rabotat i na telefoni koi sto nemaat fast charge opcija, niv gi polnat so struja od 2Amperi
Slikite i videoto se od polnacite !!!
MOBILNI TELEFONI SKOPJE
Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni Kontakt telefon za SERVIS: 074222564 Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511 Instagram profil za prodazba: https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
074205511

YouTube video od polnacot sto e za prodazba

MOBILNI TELEFONI SKOPJE
 
074205511
Leaflet
MOBILNI TELEFONI SKOPJE

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

113 Огласи во продавницата
 Samsung Galaxy S21 5G гrey 8/128Gb 16 meseci garancija 540 ЕУР
Samsung Galaxy A52S 5G nov 128/6Gb 24 meseci garancija 299 ЕУР
Novi nekoristeni wireless slusalki AKG Y500 bluetooth blue 55 ЕУР
Apple iPhone 7 Plus Black 128Gb full pakuvanje 180 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации