Оглас од претпријатие Објавени: апр. 04 2022 08:29

Novi original Samsung super fast charge polnac 25W

МКД

Објавени: апр. 04 08:29
Прегледи: 516
Posetete ja nasata Web Prodavnica:
🌐 www.mobilnitelefoniskopje.com
Novi, nekoristeni Original Samsung Fast charge polnaci izvadeni od Samsung S20+ Crna i Bela boja
Polnacite doagjaat vo komplet so USB kabel type C ( reverzibilen) i rabotat na site telefoni koi sto imaat Super Fast charge opcija ,gi polnat mnogu brzo
Rabotat i na telefoni koi sto nemaat Super Fast charge opcija, rabotat kako Fast charge ili normalen polnac
Cenata e samo za glavata 25w
so vklucenoto kabelce (type c so type c) cenata e - 1100 Den
Slikite i videoto se od polnacite !!!
Za da ja poglednete ostanatata ponuda na mobilni telefoni mozete da ne sledite na nasiot INSTAGRAM profil :
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
MOZNA E DOSTAVA ZA DRUGI GRADOVI PREKU KARGO EKSPRESS
Опис на линк

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
074205511
516
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

074205511

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации