Оглас од претпријатие Објавени: јан. 15 2022 03:16

Samsung Galaxy Watch 3 45mm kako nov full pakuvanje

ЕУР

Објавени: јан. 15 03:16
Прегледи: 538
Kako Nov! Samsung Galaxy Watch 3 45mm stainless steel ( nergjosuvacki celik) + kozni remcinja
Casovnikot e glanc socuvan bukvalno kako Nov, bez nikakvi grebki ili tragi na koristenje, celosno funkcionalen I ispraven bez nikakov problem I odlicno drzi baterija ( 2 ipol do 3 ipol dena)
Se konektira so bilo koj Android telefon ili Iphone so instaliranje na aplikacijata Samsung Wearable
Doagja so originalnoto pakuvanje kutija i bezzicen polnac i pismena Garancija
Slikite i videoto se od casovnikot sto e za prodazba !!!!
Опис на линк

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
074205511
538
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

074205511

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации