Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

RADIO VRSKI DUAL BAND

4 500 МКД

Се продава од: Ardijan Вчера 15:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Чаир, Скопjе
Prodavam dve radiovrski Baofeng UV-XR vodootporni 10 watt-ni mnogu mokni dual band rabotat na UHF i VHF frekvencii so manualno podesuvanje na frekvenciite po zelba.Repetitorsko i poedinecni frekvencii.Pogodno za taksisti lovdzii itn.nema potreba da dadete pari za kodiranje,Motorolata veke ne e vo moda.18 casa drzi baterija dodeka zborite a na stand by celi 7 dena.Vgradeno radio i led dioda za osvetluvanje...
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации