Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bezzicni slusalki

689 МКД

Се продава од: Prodavnica8 22 септ. 23:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
🚨Најбараниот производ на пазарот со Новогодишна цена!🎅🏼🎁🎄
🚨Одличен подарок за вас и вашите блиски, колеги, пријатели... 🎁
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
💰Цена 689денари
Целокупниот асортиман на производи може да го погледнете на
https://prodavnica8.com

📫За било кои два или повеќе нарачани производи од нашата понуда доставата е бесплатна!🚚📦
▪️Бидете безбедни додека возете. Ослободете ги рацете од Вашиот телефон и контролирајте го телефонот додека возите користејќи I7 Bluetooth слушалките за разговори.
▪️I9s Технологија е отпорна на пот и напредни перформанси.
▪️I9s има опција за исклучување на бучава (активно намалување на бучава) за да можете квалитетно да слушате музика во секое време.
▪️Ергономскиот дизајн на слушалките Ви дава стабилен и удобен ефект кога спортувате или одите.
▪️Обезбедува целосно HD искуство на звук за телефони и мрежи со широкопојасен интернет.
Карактеристики:

⭕️Верзија за Bluetooth: Bluetooth 5.0 + ED
⭕️Растојание од Bluetooth: бариера од 10 метри
⭕️Време на полнење 🔋околу 1 час
⭕️Нето тежина на производот од околу 5g
⭕️Времето за разговор е околу 6 часа
⭕️Музичко време околу 9-10 часа⏱
⭕️Времето на подготвеност е околу 120 часа
⭕️Времето на полнење е околу 60 минути
⭕️Капацитет на батеријата 60MAH
⭕️Компатибилен телефон: компатибилен со системот Андорид, Епл, Мајкрософт, Саипан со 99% од мобилниот телефон Bluetooth 📲
=======================
Како да нарачате? ⤵
📝 Јавете ни се директно, побарајте не на Facebook или посетете ја нашата веб продавница на prodavnica8.com
Внесете ги вашите:
*Име и презиме
*Целосна адреса на живеење (улица, општина, град)
*Контакт телефон

💬 Достапни за нарачки и на “WhatsApp” i “Viber”!
📞Телефон за нарачки: 072572398

🛒Достава низ цела Македонија до дома +130ден.
🚚 Производот го добивате во рок од 2 до 4 работни дена.💌
Среќни Новогодишни и Божиќни празници! 🎁🎅🏼🎄
Prodavnica8
072572398
Leaflet
Кон почеток