Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Huawei watch GT2 (NOV-TELEKOM)

11 500 МКД

Се продава од: Aleksandar Stojanovski 01 авг. 22:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se prodava NOV Huawei smartwatch GT2 so garancija od telekom. Moze zamena (so moja doplata) za PS4 PRO
Aleksandar Stojanovski
071345434
Leaflet
Кон почеток