Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Watch 3

250 ЕУР

Се продава од: Furkan Saliu 22 ноем. 12:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице

Нов Самсунг ватч3. Купен во Нептун пред месец дена, користен 3 дена.
Samsung watch3 i ri. I blerë në Neptun para dy muajve, i përdorur 3 ditë.
Furkan Saliu
075333273
Кон почеток