Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BLUETOOTH AUDIO TRANSMITER HANDSFREE WIRELESS

1 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: MOBIKLINIK SERVIS ZA MOBILNI/PC/TV/PS 03 јул. 09:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
BLUETOOTH AUDIO TRANSMITER HANDSFREE WIRELESS
SE POVRZUVA SO:
1.SITE MOBILNI TELEFONI
2.SITE TABLETI
3.SITE KOMPJUTERI
4.SITE RADIA ZA VO KOLA
5.SITE MUZICKI SISTEMI I DOMASHNO KINO
MOBIKLINIK SERVIS ZA MOBILNI/PC/TV/PS
SERVIS ZA MOBILNI TABLETI KOMPJUTERI ,DELOVI,DEKODIRANJE SERVIS,DELOVI,DEKODIRANJE DELOVI ZA: IPHONE IPAD IPOD TOUCH TABLET LENOVO HTC ZTE ALCATEL SAMSUNG NOKIA ZTE ASUS ACER STAKLO,EKRAN,SLUSHALKA,ZVUCNIK,ANTENA,MASKA,KOPCE,SENZOR POLOVNI I NOVI DODATOCI ZA KOMPJUTERI
Посетете ја нашата продавница
MILE POP JORDANOV 37 A Прикажи на мапата
076677277
https://www.facebook.com/mobiklinikplus/?ref=bookmarks
MOBIKLINIK SERVIS ZA MOBILNI/PC/TV/PS
076677277
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации