Македонски | Shqip | English |

iPhone USB LED KABEL 1M, HIGH QUALITY

Се продава од: iPhone 27 јан. 21:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

1 220 МКД

Локација: Тетово
iPhone LED Kabel for iPhone 5 and iPod Touch, Belo, 1M, USB Data Sync, HIGH QUALITY. no wall adapter. no package. kablata e nova.
Нема посетени огласи
Кон почеток