Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Телефон фиксен безжичен

800 МКД

Се продава од: Иван 01 јун. 23:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
многу малку користен безжичен телефон, купен од Telekom
Кон почеток